To inżynierowie zmieniają świat. Dołącz do nich.
Sprawdź, jakie kierunki dla ciebie przygotowaliśmy.

 

Architektura i budownictwo

Zmieniaj świat wokół siebie – projektuj albo buduj. Wyciągaj wnioski z doświadczeń przeszłości, analizuj otoczenie i twórz kreatywne rozwiązania. Zostań inżynierem i zacznij karierę jako ceniony specjalista.

Dowiedz się więcej

Automatyka, elektronika i elektrotechnika

Przemysł 4.0, Internet Rzeczy, automatyka, elektronika, robotyka – jeśli interesują cię te zagadnienia, dobrze trafiłeś! Na Politechnice Wrocławskiej nauczysz się teorii i rozwiniesz swoje umiejętności w praktyce – w nowoczesnych laboratoriach, pod okiem doświadczonych naukowców. Czekamy na ciebie!

Dowiedz się więcej

Chemia i bionauka

Czujesz chemię do chemii? Biologia nigdy nie sprawiała ci trudności? Te kierunki są w sam raz dla ciebie. Zostań inżynierem i zmieniaj świat w laboratorium, rozwijaj nowoczesne technologie medyczne, badaj bio- i nanomateriały, ucz się najnowszych technik laserowych i mikroskopowych.

Dowiedz się więcej

Informatyka i telekomunikacja

Specjaliści IT są rozchwytywani i to nie zmieni się przez lata. Wybierz kierunek przyszłości i rozwijaj swoją karierę już na studiach. Jeśli masz zdolności matematyczne i analityczne, potrafisz logicznie rozumować, jesteś systematyczny i chcesz ciągle uczyć się nowych rzeczy – rozważ studia związane z informatyką i telekomunikacją.

Dowiedz się więcej

Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Świat potrzebuje zmian – bądź tego częścią! Zdobądź wiedzę i umiejętności, by rozwijać nowoczesne eko-technologie, zmniejszać ślad węglowy i transformować dotychczasowe rozwiązania na takie, które są bardziej przyjazne dla środowiska. Zacznij już dziś, wybierz mądrze swoje studia.

Dowiedz się więcej

Matematyka i fizyka

Matematyka jest królową nauk – nie mamy wątpliwości. A jako taka otwiera klucz do wielu możliwości. Z fizyką, choć bez królewskiego tytułu, jest podobnie. Przekonaj się, jak dużo opcji dają ci studia, na których matematyka i fizyka są na pierwszych miejscach w programie. Sprawdź, jakie perspektywy zawodowe otwierają.

Dowiedz się więcej

Mechanika i robotyka

Obliczaj, projektuj, konstruuj. Wdrażaj nowe technologie i twórz własne. Zostań specjalistą od materiałów, napędów i maszyn. To będą studia pełne projektów i praktycznych zadań. Dołącz do nas w hali maszyn i laboratoriach.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie

Czujesz, że drzemie w tobie lider? Wiesz, że potrafisz sprawnie zarządzać grupą ludzi, czasem i zadaniami do wykonania? Wykorzystaj to i przekuj w swój atut na rynku pracy. Zostań inżynierem i połącz zdolności menedżerskie z twardą wiedzą zdobytą na Politechnice.

Dowiedz się więcej

Studiuj po angielsku

Chcesz zyskać biegłość w branżowym języku angielskim? A może marzysz o studiach za granicą, ale jeszcze nie teraz? Albo po prostu chcesz studiować w międzynarodowym środowisku?

Dowiedz się więcej