Licencjat
Liberec-Jelenia Góra-Zittau/Goerlitz
Wydział Informatyki i Zarządzania

Zarządzanie "Uniwersytet Nysa" w języku angielskim

„Neisse University” daje Ci szansę studiowania w międzynarodowym towarzystwie. Wspólne przedsięwzięcie Politechniki Wrocławskiej, Wyższej Szkoły Technicznej w Zittau/Görlitz i Uniwersytetu Technicznego w Libercu pozwoli Ci prócz zdobycia umiejętności w ramach specjalności „Zarządzanie Informacją i Komunikacją”, także na podszkolenie języków – zajęcia prowadzone są po angielsku, dodatkowo nauczysz się też czeskiego i niemieckiego. W trakcie studiów będziesz miał okazję poznać wszystkie 3 uczelnie, ucząc się w Libercu, Jeleniej Górze i Zittau/Görlitz.Studia są bezpłatne, ich uczestnicy opłacić muszą jedynie miejsca w akademikach, które mają zagwarantowane. Ukończenie tego kierunku umożliwi Ci kontynuowanie nauki na studiach magisterskich na Wydziale Informatyki i Zarządzania we Wrocławiu.

SPECJALNOŚCI

• Information and Communication Management

• Inicjować i organizować działalność gospodarczą
  • Formułować alternatywne rozwiązania typowych problemów zarządczych i merytorycznych w organizacji i w jej poszczególnych obszarach funkcjonalnych
  • Identyfikować, interpretować i oceniać zachowania członków organizacji oraz stosować techniki wpływania na te zachowania
  • Dobierać i tworzyć proste instrumenty informatyczne wspierające rozwiązanie typowych problemów zarządczych.

Kryteria rekrutacji:

W= M + F* + 0,1JO + 0,1JP

jeśli M = 0 i F* = 0,  to JO i JP przyjmują wartość 0,

• M - jest równa większej z  liczb: P albo P  + 1,5 R albo 2,5 R, gdzie:
    • P - poziom podstawowy z matematyki,
    • R - poziom rozszerzony z matematyki,
  • F* - jest równa większej z  liczb: P albo P  + 1,5 R albo 2,5 R, gdzie:
    • P - poziom podstawowy z fizyki lub informatyki,
    • R - poziom rozszerzony z fizyki lub informatyki,
  • JO - jest równa większej z  liczb: P albo P  + 1,5 R albo 2,5 R, gdzie:
    • P - poziom podstawowy z języka obcego,
    • R - poziom rozszerzony z języka obcego,