Targi Edukacyjne i Dni Otwarte

Możecie poznać Politechnikę Wrocławską od podszewki, wystarczy przyjść na Dni Otwarte. Tegoroczne dni organizowane były w marcu. Jeśli nie mieliście okazji się na nich pojawić, nic straconego. Wystarczy, że odezwiecie się do nas i zaprosimy całą waszą klasę na spacer po wydziałach. Na stronie "Odwiedź nas" znajdziecie szczegóły.

Jeśli nie macie możliwości przyjść na Politechnikę całą klasą, też nic straconego. Możemy odwiedzić was w szkole. Po szczegóły zapraszamy do zakładki "Zaproś nas".