Studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne

Rekrutacja 1

na kierunki określone przez Międzywydziałową Komisję Rekrutacyjną i zatwierdzone przez Uczelnianą Komisję Rekrutacyjną

25 maja rozpoczęcie rejestracji w systemie JSOS
od 10 do 20 lipca* przyjmowanie dokumentów (w godz. 1200 -1500) 15.07.2017 r.(sobota) w godz. 1000-1400
od 21 do 27 lipca ocena dorobku przez Wydziałowe Komisje Kwalifikacyjne, rozmowy kwalifikacyjne, egzaminy (jeżeli dotyczy)
28 lipca ogłoszenie list przyjętych i nieprzyjętych
*zamknięcie portalu internetowego o godzinie 1300
**dostarczenie dokumentów na uczelnię najpóźniej do godziny 1500 (nie decyduje data stempla pocztowego przy wysyłaniu dokumentów pocztą)

Pamiętaj!

W rekrutacji możesz zostać przyjęty tylko na jeden kierunek studiów. Jeżeli chcesz wziąć udział w kolejnej rekrutacji, a wcześniej zostałeś przyjęty, zarejestruj zgłoszenie w systemie. Po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu, skontaktuj się z Działem Rekrutacji. Aby złożyć dokumenty na nowym kierunku będziesz musiał zrezygnować z wcześniejszego przyjęcia
Uwaga!
Rezygnacji można dokonać jedynie osobiście lub wysłać rezygnację pocztą. Jeżeli chcesz, żeby rezygnację za Ciebie złożyła inna osoba, to potrzebne jest pełnomocnictwo notarialne.

Rekrutacja 2

7 września rozpoczęcie rejestracji w systemie JSOS
od 7 do 15 września* przyjmowanie dokumentów (w godz. 1200-1500, 09.09.2017 r.(sobota) w godz. 1000-1400)
od 16 do 19 września ocena dorobku przez Wydziałowe Komisje Kwalifikacyjne, rozmowy kwalifikacyjne, egzaminy (jeżeli dotyczy)