Studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne

Rekrutacja zimowa

na kierunki określone przez Międzywydziałową Komisję Rekrutacyjną i zatwierdzone przez Uczelnianą Komisję Rekrutacyjną

od 19 grudnia 2017
do 9 lutego 2018*
rozpoczęcie rejestracji w systemie JSOS
od 1 do 9 lutego 2018** składanie dokumentów przez kandydatów (w godz. 1200 -1500) 03.02.2018 r.(sobota) w godz. 1200-1500
(w niedzielę 04.02 Dział Rekrutacji jest nieczynny)
12 lutego 2018 ocena dorobku, rozmowy kwalifikacyjne, egzaminy przeprowadzane przez Wydziałowe Komisje Kwalifikacyjne
13 lutego 2018 ogłoszenie list przyjętych i nieprzyjętych
*zamknięcie portalu internetowego o godzinie 1400
**dostarczenie dokumentów na uczelnię najpóźniej do godziny 1500 (nie decyduje data stempla pocztowego przy wysyłaniu dokumentów pocztą)

W ramach rekrutacji zimowej oferujemy kierunki na studiach II stopnia w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym.