TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Rekrutacja PWr

Opłata rekrutacyjna

Opłata rekrutacyjna

STUDIA I STOPNIA

Opłata rekrutacyjna naliczana jest na podstawie liczby kierunków wybranych przez kandydata w jednym zgłoszeniu. W ramach jednego zgłoszenia kandydat może wybrać maksymalnie sześć kierunków. Wysokość opłaty rekrutacyjnej za każdy kierunek w ramach rekrutacji 2017/2018:

  • dla kandydatów na kierunek Architektura - 150 zł
  • dla kandydatów na pozostałe kierunki studiów - 80 zł

Pamiętaj! Dla każdego zgłoszenia generowane jest indywidualne konto (posiadające unikalny numer), przeznaczone na wpłaty związane wyłącznie z danym zgłoszeniem. Pamiętaj więc, aby wpłaty dokonać na właściwe dla danego zgłoszenia konto (numer konta widoczny jest w podsumowaniu zgłoszenia w internetowym systemie rejestracyjnym kandydatów na Politechnikę Wrocławską JSOS 2.0). Kandydatowi przysługuje zwrot opłaty za jeden lub więcej kierunków w przypadku nieuruchomienia kierunku ze względu na zbyt małą liczbą kandydatów.

Dane do przelewu:

Politechnika Wrocławska

Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław

Numer konta: indywidualny dla każdego zgłoszenia (patrz system JSOS)

Tytuł przelewu: Opłata rekrutacyjna  

Zwrot opłaty rekrutacyjnej (POBIERZ)

STUDIA II STOPNIA

Opłata rekrutacyjna naliczana jest na podstawie liczby kierunków wybranych przez kandydata w jednym zgłoszeniu. W ramach jednego zgłoszenia kandydat może wybrać maksymalnie sześć kierunków. Wysokość opłaty rekrutacyjnej za każdy kierunek w ramach rekrutacji 2017/2018:

  • 80 zł

Pamiętaj! Dla każdego zgłoszenia generowane jest indywidualne konto (posiadające unikalny numer), przeznaczone na wpłaty związane wyłącznie z danym zgłoszeniem. Pamiętaj więc, aby wpłaty dokonać na właściwe dla danego zgłoszenia konto (numer konta widoczny jest na wygenerowanym z podaniem poleceniu przelewu lub na podsumowaniu zgłoszenia w internetowym systemie rejestracyjnym kandydatów na Politechnikę Wrocławską JSOS 2.0). Kandydatowi przysługuje zwrot opłaty za jeden lub więcej kierunków w przypadku nieuruchomienia kierunku ze względu na zbyt małą liczbę kandydatów.

Zwrot opłaty rekrutacyjnej (POBIERZ)

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.