TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Rekrutacja PWr

Egzaminy

Egzaminy

Rysunek

Kandydaci na studia I stopnia stacjonarne na kierunku Architektura zobowiązani są do przystąpienia do egzaminu z dwóch zadań rysunkowych. Egzamin obejmuje wykonanie dwóch zadań rysunkowych ołówkiem. Celem egzaminu jest sprawdzenie zarówno możliwości kreowania przez kandydata przestrzeni trójwymiarowej, jak i wiedzy o sztuce i architekturze. Kandydat może otrzymać z dwóch zadań rysunkowych łącznie maksymalnie 660 punktów. Zdany egzamin to minimum 240 punktów. Na egzamin z rysunku należy przynieść:

  • deskę rysunkową (może być sklejka) o wymiarach 50x70 cm,
  • ołówki o różnej twardości,
  • gumki do mazania,
  • klipsy lub pinezki do przypięcia bristolu do deski (bristol zapewnia Wydział Architektury).

Egzamin trwa dwa dni po cztery godziny. W pierwszym dniu rysuje się postać modela/modelki, w drugim rysunek z wyobraźni.

Data Temat Godzina
szczegóły wkrótce egzamin cz. I (model/modelka) szczegóły wkrótce
szczegóły wkrótce egzamin cz. II (rysunek  z wyobraźni) szczegóły wkrótce

Prosimy, aby osoby przystępujące do egzaminu zjawiły się najpóźniej o 8:30 celem przeprowadzenia sprawnej rejestracji. Jeżeli chciałbyś skorzystać z miejsca w domu studenckim (dotyczy tylko kandydata na studia) na czas egzaminu zadzwoń pod numer: 71 320 62 30.

Zadanie z egzaminu z 2017 POBIERZ

Zadania z egzaminu 2016 Temat 1 Temat 2 Zobacz zadania z lat ubiegłych: POBIERZ Informujemy również, że Wydział Architektury organizuje kurs przygotowawczy do egzaminu z rysunku odręcznego dla kandydatów na studia. Więcej informacji: Kurs Przygotowawczy

Matematyka/ Fizyka

Politechnika Wrocławska organizuje dobrowolne egzaminy wstępne z matematyki lub/i fizyki. Do dobrowolnego egzaminu może przystąpić wyłącznie kandydat z maturą uzyskaną poza granicami Polski. Kandydat może przystąpić do egzaminu(-ów) z:

  • matematyki na poziomie podstawowym lub/i
  • matematyki na poziomie rozszerzonym lub/i
  • fizyki na poziomie podstawowym lub/i
  • fizyki na poziomie rozszerzonym.

Egzaminy mają formę pisemną i oceniane są w skali od 0 do 100 punktów za każdy egzamin na każdym z poziomów. Zdany egzamin z matematyki lub/i fizyki na poziomie podstawowym, to minimum 30 punktów. Zakres materiału obowiązujący na egzaminach, na poziomie podstawowym i na poziomie rozszerzonym, odpowiada zakresowi egzaminu maturalnego w roku 2017, na poziomie podstawowym i na poziomie rozszerzonym, odpowiednio.

Data Temat Godzina
szczegóły wkrótce egzamin z matematyki - poziom podstawowy szczegóły wkrótce
szczegóły wkrótce egzamin z matematyki - poziom rozszerzony szczegóły wkrótce
szczegóły wkrótce egzamin z fizyki - poziom podstawowy szczegóły wkrótce
szczegóły wkrótce egzamin z fizyki - poziom rozszerzony szczegóły wkrótce

Uwzględnia się tylko wyniki egzaminów przeprowadzonych w ramach rekrutacji na rok akademicki 2017/2018. Zobacz zadania z lat ubiegłych: - matematyka poziom podstawowy POBIERZ - matematyka poziom rozszerzony POBIERZ - fizyka poziom podstawowy POBIERZ - fizyka poziom rozszerzony POBIERZ

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.