TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Rekrutacja PWr

Hostel dla studentów

Hostel dla studentów

W okresie wakacyjnym (od 14 lipca do 24 września) przy Politechnice Wrocławskiej działa Orange Hostels. Jest to tania baza noclegowa, organizowana co roku przez Fundację MANUS. Tego lata studenci oraz kandydaci na studia mogą wynająć pokoje w akademiku T-3 przy ul. Grunwaldzkiej 61. Spacer z hostelu na kampus PWr trwa około 5 minut. Ceny noclegów dostosowane są do możliwości studenckich portfeli i rozpoczynają się od 35 zł/os.

Orange Hostels tworzony jest z myślą o studentach, którzy nie chcą wynajmować mieszkania na okres wakacyjny, ale pragną spędzić we Wrocławiu trochę więcej czasu. Czekamy również na świeżo upieczonych studentów, którzy chcieliby poznać swoje przyszłe miejsce zamieszkania lub muszą spędzić w mieście trochę czasu ze względu na załatwienie wszystkich rekrutacyjnych formalności.

W Orange Hostels znajdują się pokoje 1, 2 i 3 osobowe. Hostel, oprócz noclegu, zapewnia również dobrą zabawę. Wolne chwile można spędzić w pokoju rekreacyjnym z piłkarzykami, bilardem i telewizorem, na boisku do koszykówki lub przy konsoli do gier. Czekamy na Was o każdej porze dnia i nocy, bo nasza recepcja otwarta jest 24 godziny na dobę. Przybywajcie ze wszystkich stron Polski i świata!

Kontakt:

telefon: 533 077 069

strona internetowa: www.orangehostels.pl

W sprawie rezerwacji grupowych prosimy o kontakt z numerem: 533 077 069.

hostel573x172-e1435298538835.png

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.