TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Rekrutacja PWr

Opinie studentów

Opinie studentów

Tomasz Mikołajczyk

"Po studiach postawiłem na niezależność i zdecydowałem się na podjęcie ryzyka jakim jest założenie własnej firmy. Dzięki umiejętnościom nabytym na Politechnice Wrocławskiem oraz stworzonej przez nią możliwości studiowania na ostatnim roku za granicą, wiedziałem jak obracać się w środowisku branżowym, zarówno w Polsce, jak i w Europie"

Piotr Walkiewicz

"Z własnego doświadczenia wiem, że karierę zawodową zaczynamy już na studiach. Pierwsze projekty w ramach kół naukowych to pierwsze kontakty z przemysłem, z branżą. Działalność studencka wspierana i tworzona przez wydziały Politechniki Wrocławskiej daje wręcz nieograniczone możliwości rozwoju."

Paula Schabińska

"Specjalistyczna wiedza i zaangażowanie w zdobywanie doświadczenia od wczesnych lat studiów zagwarantowały mi pracę w branży automatyki budynkowej, natychmiast po uzyskaniu tytułu inżyniera."

Michał Kosowski

"Dzięki wiedzy, którą zdobyłem oraz pasji, którą odkryłem, mogę dzisiaj uczestniczyć w wielu ciekawych projektach i pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie."

Grzegorz Samorek

"Studia na Politechnice Wrocławskiej dają ogrom możliwości. Ważne, by potrafić je właściwie wykorzystać. Samo uczestwnictwo w zajęciach na pewno nie wystarcza. Należy pamiętać o aktywności podczas ćwiczeń i laboratoriów oraz zaangażowaniu w projekty studenckie."

Jacek Ukleja

"Jako student zdobyłem niezbędną wiedzę z zakresu projektowania konstrukcji drewnianych. Będąc specjalistą w tej dziedzinie, bez problemu znalazłem wymarzoną pracę na stanowisku konstruktora. Studia na Politechnice nauczyły mnie podchodzić do wielu spraw "po inżyniersku", z czego korzystam nie tylko w pracy, ale również w życiu codziennym."

Jakub Markiewicz

"Różnorodność przemiotów daje po studiach szeroki wachlarz możliwoście zawodowych począwszy od projektowania architektonicznego poprzez ogrody, grafikę na sztuce kończąc."

Barbara Babczyńska

"Jako absolwentka PWr rozpoczęłam swoją ścieżkę zawodową w międzynarodowej korporacji. Wszechstronna wiedza w zakresie automatyki, mechaniki, informatyki, logistyki, finansów i zarządzania pozwala mi każdego dnia kreować nowe rozwiązania technologiczne."

Łukasz Uruski

"Studia nauczyły mnie samodzielności. Przekonałem się, że można samemu kształtować swoją ścieżkę rozwoju, przy wsparciu wykładowców i w dobrych warunkach, jakie oferuje uczelnia"

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.