Oferta dla obcokrajowców
Jelenia Góra
angielski

„Neisse University” daje Ci szansę studiowania w międzynarodowym towarzystwie. Wspólne przedsięwzięcie Politechniki Wrocławskiej, Wyższej Szkoły Technicznej w Zittau/Görlitz i Uniwersytetu Technicznego w Libercu pozwoli Ci prócz zdobycia umiejętności w ramach specjalności „Zarządzanie Informacją i Komunikacją”, także na podszkolenie języków – zajęcia prowadzone są po angielsku, dodatkowo nauczysz się też czeskiego i niemieckiego. W trakcie studiów będziesz miał okazję poznać wszystkie 3 uczelnie, ucząc się w Libercu, Jeleniej Górze i Zittau/Görlitz.Studia są bezpłatne, ich uczestnicy opłacić muszą jedynie miejsca w akademikach, które mają zagwarantowane. Ukończenie tego kierunku umożliwi Ci kontynuowanie nauki na studiach magisterskich na Wydziale Informatyki i Zarządzania we Wrocławiu.

• Inicjować i organizować działalność gospodarczą
  • Formułować alternatywne rozwiązania typowych problemów zarządczych i merytorycznych w organizacji i w jej poszczególnych obszarach funkcjonalnych
  • Identyfikować, interpretować i oceniać zachowania członków organizacji oraz stosować techniki wpływania na te zachowania
  • Dobierać i tworzyć proste instrumenty informatyczne wspierające rozwiązanie typowych problemów zarządczych.