YOUR BROWSER IS OUT-OF-DATE.

We have detected that you are using an outdated browser. Our service may not work properly for you. We recommend upgrading or switching to another browser.

Admission

Rekrutacja cudzoziemców - krok po kroku

Rekrutacja cudzoziemców - krok po kroku

Dla cudzoziemców

Wszyscy kandydaci cudzoziemcy (łącznie z posiadaczami Karty Polaka) są zobowiązani do zgłoszenia się do Działu Rekrutacji (admission@pwr.edu.pl)

Rekrutacja cudzoziemców różni się od procedury obywateli polskich.

Niebawem ruszy rejestracja cudzoziemców online, zapytanie w tej kwestii należy kierować do osoby zajmującej się Twoją rekrutacją!

Najlepiej po prostu skontaktować się z pracownikiem Działu Rekrutacji, który o wszystkim Cię poinformuje: admission@pwr.edu.pl

Pisząc wiadomość –email, do Działu Rekrutacji nie zapomnij się podpisać, pamiętaj też aby podać swoje obywatelstwo (dokumenty kandydatów cudzoziemców bardzo się różnią, dlatego zawsze pytamy o pochodzenie, aby móc dostosować procedurę rekrutacyjną do dokumentów, które posiadasz-świadectwo ukończenia szkoły średniej, itp.), oraz typ studiów/kurs językowy, który Cię interesuje.

Formularz Aplikacyjny (kursy językowe)

*Zauważ, że w każdym formularzu, możesz zaznaczyć chęć skorzystania z zakwaterowania w naszym Domu Studenckim (punkt 7 –formularz dotyczący kursów językowych, punkt 9 – formularz dla kandydatów na studia)

Our site uses cookies. By continuing to browse the site you agree to our use of cookies in accordance with current browser settings. You can change at any time.