YOUR BROWSER IS OUT-OF-DATE.

We have detected that you are using an outdated browser. Our service may not work properly for you. We recommend upgrading or switching to another browser.

Admission

Studenci o Politechnice Wrocławskiej

Studenci o Politechnice Wrocławskiej

Ahmet Anil Pala, Turcja

Zanim podano wynik mojego zgłoszenia do programu Erasmus nie wiedziałem wiele o Politechnice Wrocławskiej. Kiedy dowiedziałem się, że w ramach tego programu wyjadę do Wrocławia byłem podekscytowany i zastanawiałem się co mnie tam będzie czekać. Po przyjeździe okazało się, że spotkałem tu naprawdę ciepłych i miłych ludzi, niewiarygodnie przyjemne zajęcia programu, przyjazny personel uczelniany i wyjątkowo piękne miasto z niezrównanym naturalnym pięknem. Teraz, kiedy wyjeżdżam z niezapomnianymi wrażeniami z Wrocławia (znanego również jako Wroclove) myślę, że Politechnika jest naprawdę dobrym wyborem dla Programu Erasmus.

Ahmet Anil Pala, Turcja

 

Juan Antonio Padilla Camacho, Hiszpania

Wybrałem Politechnikę Wrocławską ponieważ jest ona jedną z najważniejszych i prestiżowych uczelni w Polsce. Ma szeroką ofertę kierunków dla studentów anglojęzycznych, w szczególności dla kierunków zaocznych. Unikalna atmosfera studiów, wykładowcy i zawsze chętni do pomocy koledzy ułatwiają integrację. Wszyscy oni przyczynili się do tego, że mój pobyt będzie niezapomniany.

Juan Antonio Padilla Camacho, Hiszpania

Marie Aufort, Francja

Od początku studiów wiedziałam, że chciałam uczestniczyć w Programie Erasmus. Wybrałam Polskę ponieważ jest to kraj, który chciałam odkryć. Program studiów jest tu elastyczny, więc mogę naprawdę skomponować program tak, aby odpowiadał mi do dyplomu. Do życia tutaj możemy się przyzwyczaić poprzez kontakty z polskimi studentami, zarówno w akademiku jak i na zajęciach. Spędziłam tu 6 miesięcy i wcale tego nie żałuję.

Marie Aufort, Francja

Amar Patil, Indie

Zdecydowałem się wybrać Politechnikę Wrocławską ponieważ znajduje się ona w czołówce uczelni w Polsce. Przyjazna atmosfera i sprzyjające warunki studiowania sprawiają, że jest to niezwykłe miejsce dla naukowców. Wydział Informatyki jest dla mnie jak rodzina, zarówno ze względu na wsparcie studentów jak i sprzyjających profesorów. Kiedy przyjechałem tu pierwszy raz, byłem ujęty gościnnością Polaków. Wszyscy na uczelni stawali na głowach aby pomóc nam się urządzić. Mieszkańcy są bardzo ciepli, przyjacielscy i chętni do pomocy. Jeśli to ludzie sprawiają, że miasto jest wspaniałe, myślę, że Wrocław jest jednym z najwspanialszych.

Amar Patil, Indie

 

Sinan Güler, Turcja

Dlaczego należy wybrać Wrocław? Ja wybrałem Politechnikę Wrocławską ponieważ według wielu rankingów jest to najlepsza uczelnia w Polsce. W dniu wstępnym jeden z profesorów powiedział nam, że ‘‘Nauka nie jest tylko w książkach, musicie dotknąć nauki aby ją poznać.’’ W Politechnice Wrocławskiej wszyscy studenci mogą z łatwością dotykać nauki na zajęciach laboratoryjnych. Jestem studentem studiów magisterskich na P.Wr. gdzie jest wiele opcji studiowania w języku angielskim i można się nauczyć także innych języków jak polski czy niemiecki. A najważniejszym powodem jest WROCLOVE. To najpiękniejsze miasto w Polsce. Wrocławia nie da się objaśnić, trzeba tu zamieszkać.

Sinan Güler, Turcja

Mihai Enăşel, Rumunia

Przed przybyciem do Wrocławia słyszałem, że Politechnika Wrocławska jest dobrze znanym ośrodkiem naukowym w Centralnej Europie. To właśnie dlatego zdecydowałem się przyjechać tu w ramach programu Erasmus. Byłem naprawdę zdumiony jak ludzie mogą w tym samym czasie intensywnie studiować i balować. Naprawdę kocham Wrocław, szczególnie Stare Miasto, a nawet nakręciłem o nim krótki film. Wszystko co mogę powiedzieć, Politechnika Wrocławska jest dobrym miejscem do studiowania.

Mihai Enăşel, Rumunia

Marina Khan, Szwecja

Mogę z przekonaniem powiedzieć, że Politechnika Wrocławska jest miejscem, gdzie można studiować. Politechnika ma wspaniałą atmosferę i pełno w niej miłych ludzi. Jednocześnie, miejsce to podchodzi bardzo poważnie do dawania nam dobrego wykształcenia. I żeby nie zapomnieć – miasto jest cudowne.

 Marina Khan, Szwecja

 

Hesam Shahin, Iran

Koleżeństwo, przyjazny personel akademicki, wspaniali ludzie, piękne miasto i tanie ‘Piwo’, to pierwsze rzeczy, z którymi może się spotkać każdy, kto studiuje na Politechnice Wrocławskiej. Wrocław jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce z ogromną ilością historycznych i pamiątkowych miejsc do zwiedzania. Moje życie w czasie studiów jest pełne wartościowych osiągnięć, zarówno społecznych jak i akademickich. Sukces w życiu wymaga dwóch czynników, osobistej motywacji oraz dostępności środków. Jeśli jesteś osobą umotywowaną, możesz liczyć na Politechnikę Wrocławską orazpolegać na jej udogodnieniach i wyposażeniu laboratoriów.

Hesam Shahin, Iran

 

Michael Alexander, Ghana

Jest dobrze znanym faktem, że dobra praca przychodzi wraz z dobrym wykształceniem. Właśnie dlatego, podjąłem decyzję studiowania na Politechnice Wrocławskiej ponieważ wydaje mi się, że może ona pomóc mi osiągnąć ten cel. Dobre wyposażenie wspierające studia, pomocna kadra dydaktyczna i otwartość umysłowa ludzi stwarzają domowe warunki do studiowania. Wrocław jest miłym miastem i naprawdę kocham je w każdym calu.

1339409552516

 

Bert Wallaert, Belgia

Wyjątkowa renoma w Polsce, dobra lokalizacja, piękne miasto i okolice jak również dobrze wyposażone laboratoria to powody do wybrania Politechniki Wrocławskiej jako miejsca do studiowania. Odkryłem, że niektóre kierunki takie jak kurs języka polskiego i kultury są niezwykle pomocne i absorbujące. Nie wspominając o samym mieście. Jest tu wiele interesujących rzeczy do zrobienia. Dla zagranicznego studenta jest to naprawdę przyjemne do życia miasto.

Bert Wallaert, Belgia

Fahad Alkurdi, Arabia Saudyjska

Wybrałem Politechnikę Wrocławską ponieważ ma bardzo łatwy proces rekrutacji. Oferuje kierunki z bardzo atrakcyjnym czesnym. Uczelnia ta ma uznawany kierunek, który wybrałem. W związku z tą reputacją i jakością kształcenia, wielu zagranicznych studentów studiuje tu obecnie. Aby zapewnić jakość edukacji, grupy studenckie są niewielkie a wykładowcy są ekspertami w swoich dziedzinach. Uczelnia ta zaadaptowała nowoczesną metody nauczania przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu a co najważniejsze, to Wrocław, który jest jednym z najlepszych miejsc do życia wypełnionym przyjaznymi ludźmi.

Fahad Alkurdi, Arabia Saudyjska

 

Martina Bertani, Włochy

W moim przekonaniu każdy człowiek powinien doświadczyć studiowania za granicą ponieważ jest to wspaniały sposób aby wzbogacić swoją wiedzę. Wybrałam Politechnikę Wrocławską gdyż jest ona jedną z najlepszych uczelni w Polsce oraz ponieważ mój wykładowca powiedział mi, że doskonałym pomysłem jest kontynuowanie moich studiów na tej uczelni. Ponadto, naprawdę lubię Polskę i jestem zachwycona polską kulturą, tradycjami i architekturą a ja chciałabym je dogłębnie poznać!

Martina Bertani, Włochy

 

Željka Herodek, Serbia

Wyjazd na studia za granicę był zawsze moim marzeniem, ale gdzie, naprawdę nie wiedziałam. Uczciwie mówiąc, Politechnika Wrocławska była przypadkowym wyborem, ale przeszła ona moje oczekiwania. Politechnika pomogła mi osiągnąć wyższy poziom wykształcenia wśród różnych ludzi o odmiennych zwyczajach. Jednak największą korzyścią jest możliwość poznawania w każdej chwili czegoś nowego w wielokulturowym środowisku.

Željka Herodek, Serbia

 

Elena Dimitrova, Bułgaria

Wybrałam Politechnikę Wrocławską ponieważ mój kolega był tu jako uczestnik programu Erasmus i naprawdę podobało mu się tutaj więc posłuchałam jego rad. Przed przybyciem spotkałam już kilku ludzi z Wrocławia we Francji, którzy opowiedzieli mi o tym pięknym mieście. Wszystko, o czym oni opowiadali okazało się prawdą: ja naprawdę lubię Wrocław jako miasto pełne studentów i życia studenckiego.  Wrocław ma swoją własną dynamikę z ruchliwymi ulicami i zielonymi parkami. Muszę też przyznać, że nauczyciele w Politechnice są naprawdę niesamowitymi opiekunami.

Elena Dimitrova, Bułgaria

Our site uses cookies. By continuing to browse the site you agree to our use of cookies in accordance with current browser settings. You can change at any time.