YOUR BROWSER IS OUT-OF-DATE.

We have detected that you are using an outdated browser. Our service may not work properly for you. We recommend upgrading or switching to another browser.

Admission

Domy studenckie

Domy studenckie

Nasze akademiki są położone w niewielkiej odległości od kampusu uczelni.

Wyposażenie poszczególnych Domów studenckich może się nieznacznie różnić, ale na pewno nie zabraknie w nich miejsca do nauki i rekreacji, posiadają również zaplecze kuchenne, pralnię , parkingi samochodowe. Ceny akademika wahają się od 280 do 320 zł ( 60-80 EUR ) . Koszt energii elektrycznej, Internetu, oraz woda są wliczona w cenę.

Każdy student cudzoziemiec może zdecydować się na zamieszkanie w domu studenckim – należy podczas procesu aplikacji na studia (odpowiednio wcześniej) poinformować o tym osobę z Działu Rekrutacji.

Najczęściej oferowane są pokoje dwuosobowe. Łazienki są wspólne dla kilku studentów . Pokoje jednoosobowe są również dostępne, jednak są one w pierwszej kolejności przeznaczone dla uczniów o specjalnych potrzebach lub niepełnosprawnych . Kuchnie dostępne są na każdym piętrze.

Osoby chcące korzystać z Internetu w akademiku powinny mieć własny komputer / laptop . Możesz również skorzystać z laboratoriów komputerowych z bezpłatnym dostępem do Internetu, znajdują się one na naszym kampusie- otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Our site uses cookies. By continuing to browse the site you agree to our use of cookies in accordance with current browser settings. You can change at any time.