TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Rekrutacja PWr

Rozwój poza zajęciami, koła naukowe na Politechnice Wrocławskiej

Rozwój poza zajęciami, koła naukowe na Politechnice Wrocławskiej

Koła naukowe na Politechnice Wrocławskiej są na każdym wydziale. Jest ich blisko 170, więc jest w czym wybierać. Po godzinach możesz zająć się m.in. misjami kosmicznymi, ochroną zabytków, psychologią i sztuką, grafiką komputerową czy budową robotów.

Technologie laserowe, różne języki programowania, budowa mostów, edukacja finansowa czy nauka języków? Twoje zainteresowania nie muszą ograniczać się tylko do kierunku studiów. Wśród kół naukowych znajdziesz takie, które są związane z kierunkiem i skupiają się na wąskiej specjalizacji, ale nie tylko – funkcjonują grupy zrzeszające miłośników ekologii czy nauk humanistycznych.

Najbardziej znani? Możemy wymienić niezwykle widowiskowy projekt P.I.W.O, który gościł nie raz na wrocławskich juwenaliach, konstruktorów antropomorficznych robotów KoNaR, twórców bolidów F1 – Racing Team czy też, walczących ostatnio w konkursach w USA, konstruktorów samolotów z grupy JetStream.

Sprawdź koła naukowe na Politechnice Wrocławskiej.

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.