TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Rekrutacja PWr

Media PWr

Media PWr

Jeśli studiujesz elektronikę, ale po cichu marzy Ci się dziennikarstwo, to nie musisz z niczego rezygnować. Na PWr znajdziesz jedne z największych mediów studenckich w Polsce.

Akademickie Radio Luz

BSA20120713_SK2Akademickie Radio Luz to niekomercyjna rozgłośnia akademicka Politechniki Wrocławskiej. Na antenie można usłyszeć wiadomości z życia uczelni, Wrocławia oraz ze świata. Studenci prowadzą autorskie programy muzyczne, prezentując na antenie niezależną, alternatywną muzykę, bez względu na porę dnia. Nie brakuje również publicystyki.

Telewizja internetowa Styk

Telewizja internetowa Styk to dziś profesjonalne studio oraz zespół ludzi stykzwiązanych z małym ekranem. To największa i najstarsza telewizja studencka w Polsce. Zobacz realizacje TV Styk na YouTubie

Miesięcznik studentów PWr "Żak"

Miesięcznik Studentów Politechniki Wrocławskiej "Żak" to pismo, w którym studenci i pracownicy naszej uczelni (i nie tylko naszej) mogą przeczytać ciekawe artykuły, uruchomić swoje szare komórki, rozwiązując krzyżówkę czy pośmiać się, oglądając satyry. Jest to wydawany w 4 tys. egzemplarzy bezpłatny miesięcznik, który można znaleźć w budynkach znajdujących się na kampusie Politechniki.

Redakcję "Żaka" tworzą młodzi ludzie - każdy z nas zajmuje się tym, co go interesuje: pisaniem artykułów, tworzeniem fotoreportaży i ilustracji do tekstów, korektą językową czy składaniem tekstu. Do naszej redakcji może dołączyć każdy, kto chciałby spróbować swoich sił we współtworzeniu "Żaka".

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.