TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Rekrutacja PWr

Gdzie się bawić?

Gdzie się bawić?

wroclaw_color-300x300.jpg„Wrocław miasto spotkań”, tak brzmi hasło promocyjne. I rzeczywiście - spotkań, imprez, festiwali, wydarzeń i kulturalnych eventów pełno tu jak nigdzie indziej w Polsce. My możemy polecić Wam kilka miejsc gdzie bawią się nasi studenci, resztę śledźcie sami na:

www.wroclaw.dlastudenta.pl

www.pik.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl/go/wydarzenia

KONQRENCJA

ul. Św. Antoniego 15

Najpopularniejszy klub w sezonie lato 2015. Wszystko wskazuje na to, że i w tym roku studenci również będą wybierać Konqurencję. Ponoć mają tam najlepszą muzykę i parkiet.

CHERRY CLUB

ul. Kuźnicza 10

Znany również jako Cherry Students. To tu odbywa się większosć imprez integracyjnych, zapoznawczych i półmetków. To dobre miejsce na "większe wyjścia". Duże grupy spragnione tańca mile widziane.

DOMÓWKA

Rynek 39/40

Domówka to klub do złudzenia przypominający wielkie mieszkanie. Poczujecie się tu jak w domu. Każde miejsce w klubie przypomina inny pokój. Jest Kuchnia, łazienka, sypialnia, a nawet pomieszczenie udające podwórze z drzewem i huśtawką. Niech Was nie zmyli ten opis - jest też duży parkiet, który od momentu powstania klubu zapełnia się co tydzień.

SALVADOR - LA HACIENDA DE UCIECHA

Plac Solny 16

Stół i krzesła na suficie oraz malowidła na ścianach wprawią was w iście surrealistyczny nastrój prosto z obrazów mistrza Dali. Szereg ciekawych imprez i wydarzeń, instrumenty na żywo mieszane z elektroniką, to jest właśnie hacienda de uciecha.

PRZEKRĘT

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1

To dobre miejsce, by spotkać się ze znajomymi i poplotkować o życiu uczelni na wygodnych kanapach. Przekręt znajduje się blisko kampusu PWr. Jego dodatkowym plusem jest to, że jeśli zgłodniejecie wystarczy zejść po schodach, by znaleźć się w pizzerii.

CYNAMON BAR

pl. Grunwaldzki 23-27

Prawdziwie włoski bar z temperamentem. Oprócz smacznego jedzenia, wieczorami muzyka i kolorowe drinki. A poza tym blisko do kampusu ;)

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.