wroclaw_color„Wrocław miasto spotkań”, tak brzmi hasło promocyjne. I rzeczywiście – spotkań, imprez, festiwali, wydarzeń i kulturalnych eventów pełno tu jak nigdzie indziej w Polsce. My możemy polecić Wam kilka miejsc gdzie bawią się nasi studenci, resztę śledźcie sami na:

www.wroclaw.dlastudenta.pl

www.pik.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl/go/wydarzenia

 

 

Konqrencja

ul. Św. Antoniego 15

Najpopularniejszy klub w sezonie lato 2015. Wszystko wskazuje na to, że i w tym roku studenci również będą wybierać Konqurencję. Ponoć mają tam najlepszą muzykę i parkiet.

Cherry CLUB

ul. Kuźnicza 10

Znany również jako Cherry Students. To tu odbywa się większosć imprez integracyjnych, zapoznawczych i półmetków. To dobre miejsce na „większe wyjścia”. Duże grupy spragnione tańca mile widziane.

Domówka

Rynek 39/40

Domówka to klub do złudzenia przypominający wielkie mieszkanie. Poczujecie się tu jak w domu. Każde miejsce w klubie przypomina inny pokój. Jest Kuchnia, łazienka, sypialnia, a nawet pomieszczenie udające podwórze z drzewem i huśtawką. Niech Was nie zmyli ten opis – jest też duży parkiet, który od momentu powstania klubu zapełnia się co tydzień.

Salvador – la hacienda de uciecha

Plac Solny 16

Stół i krzesła na suficie oraz malowidła na ścianach wprawią was w iście surrealistyczny nastrój prosto z obrazów mistrza Dali. Szereg ciekawych imprez i wydarzeń, instrumenty na żywo mieszane z elektroniką, to jest właśnie hacienda de uciecha.

Przekręt

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1

To dobre miejsce, by spotkać się ze znajomymi i poplotkować o życiu uczelni na wygodnych kanapach. Przekręt znajduje się blisko kampusu PWr. Jego dodatkowym plusem jest to, że jeśli zgłodniejecie wystarczy zejść po schodach, by znaleźć się w pizzerii.

 

Cynamon Bar

pl. Grunwaldzki 23-27

Prawdziwie włoski bar z temperamentem. Oprócz smacznego jedzenia, wieczorami muzyka i kolorowe drinki. A poza tym blisko do kampusu 😉