TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Rekrutacja PWr

Najczęściej wybierane kierunki studiów na PWr

Najczęściej wybierane kierunki studiów na PWr

W 2015 roku najbardziej popularne kierunki studiów na PWr to informatyka, inżynieria biomedyczna oraz zarządzanie i inżynieria produkcji. Sprawdź, jak kształtowały się wybory twoich rówieśników w ubiegłym roku.

W przypadku informatyki, na jedno miejsce na dzienne studia inżynierskie aplikowało nieco ponad sześciu kandydatów. Drugim w kolejności najbardziej pożądanym kierunkiem była inżynieria biomedyczna. O miejsce na roku starały się ponad cztery osoby. Oba te kierunki były najbardziej obleganymi wśród wszystkich kierunków studiów na Politechnice. Na trzecim stopniu podium uplasowało się zarządzanie i inżynieria produkcji, z wynikiem dokładnie czterech osób na miejsce.

Po trzy osoby na miejsce starały się dostać na mechanikę i budowę maszyn, automatykę i robotykę oraz budownictwo. Wyniki większości kierunków są zbliżone: na większość aplikują dwie osoby na miejsce.

infografika_pwr_3_72-01-rekrutacja.png

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.