Studia to najlepsze lata życia. Nie wahaj się, którą uczelnię wybrać. Najbliższe lata nauki spędź na PWr – najlepszej uczelni w regionie, a jednocześnie jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Już nasza w tym głowa, żebyś uczył się od najlepszych i wśród najlepszych z najlepszych. Na PWr będzie Ci po prostu #najlepiej.

Każdego roku przyjmujemy na studia setki nowych studentów. Za każdym razem chcemy, by nasi maturzyści jak najszybciej wdrożyli się w studenckie życie i czerpali z niego pełnymi garściami. Dlatego w tym roku przygotowaliśmy dla was krótki film, który pokazuje historie czworga młodych inżynierów. Bohaterami filmu są nasi studenci i absolwenci. Cała czwórka mocno ubarwiła życie uczelni. Weźcie z nich przykład. Zobaczcie, jak wygląda dzień z życia studenta i pokażcie nam, co potraficie!

W filmie wystąpili:

Sebastian Łanda – od trzech lat studiuje zarządzanie na Wydziale Informatyki i Zarządzania oraz należy do reprezentacji ósemki wioślarskiej Politechniki Wrocławskiej. Jego trenerem jest Paweł Rańda – wicemistrz olimpijski, medalista mistrzostw świata i Europy.

Paulina Świstuń – studiuje na trzecim roku automatyki i robotyki na Wydziale Elektroniki. Udziela się również w kole naukowym MOS i współtworzy owiany miejską legendą Projekt P.I.W.O.

Paulina Pikosz – absolwentka Inżynierii Materiałowej na Wydziale Chemicznym. Studia ukończyła w ubiegłym roku akademickim 2015/2016. W tym czasie dumnie współtworzyła koło naukowe ALLIN.

Łukasz Leśniak – studiował na Wydziale Mechanicznym. Działał w projekcie Scorpio, który ma na koncie zbudowanie łazika marsjańskiego. Jest idealnym przykładem tego, że studia na Politechnice Wrocławskiej to nie tylko nauka w sali wykładowej, ale też mnóstwo zabawy i możliwości rozwijania swoich pasji!

 

Tak pracowaliśmy przy produkcji filmu. Poniższe zdjęcia zostały zrealizowane na terenie kampusu Politechniki Wrocławskiej oraz w akademikach. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z planu filmowego.