Dla cudzoziemców

Nasze akademiki są położone w niewielkiej odległości od kampusu uczelni.

Wyposażenie poszczególnych Domów studenckich może się nieznacznie różnić, ale na pewno nie zabraknie w nich miejsca do nauki i rekreacji, posiadają również zaplecze kuchenne, pralnię , parkingi samochodowe. Ceny akademika wahają się od 280 do 320 zł ( 60-80 EUR ) . Koszt energii elektrycznej, Internetu, oraz woda są wliczona w cenę.

Każdy student cudzoziemiec może zdecydować się na zamieszkanie w domu studenckim – należy podczas procesu aplikacji na studia (odpowiednio wcześniej) poinformować o tym osobę z Działu Rekrutacji.

Najczęściej oferowane są pokoje dwuosobowe. Łazienki są wspólne dla kilku studentów . Pokoje jednoosobowe są również dostępne, jednak są one w pierwszej kolejności przeznaczone dla uczniów o specjalnych potrzebach lub niepełnosprawnych . Kuchnie dostępne są na każdym piętrze.

Osoby chcące korzystać z Internetu w akademiku powinny mieć własny komputer / laptop . Możesz również skorzystać z laboratoriów komputerowych z bezpłatnym dostępem do Internetu, znajdują się one na naszym kampusie- otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.