TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Rekrutacja PWr

Aktualności

Dni Otwarte Politechniki Wrocławskiej

Data: 15.01.2018

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Chciałabyś poznać Politechnikę Wrocławską od środka? Porozmawiać z wykładowcami, studentami? Zobaczyć jak wygląda Laboratorium Nanotechnologii i Struktur Półprzewodnikowych albo Laboratorium Techniki Światłowodowej? A może bliższe twoim zainteresowaniom było by laboratorium Przemian Energii Elektrycznej?

Przyjdź koniecznie na Dni Otwarte Politechniki Wrocławskiej w dniach 15-16 marca. Każdy z wydziałów przygotował dla Was mnóstwo atrakcji. W czwartek (15 marca) będziecie mogli również uczestniczyć w Dniach Aktywności Studenckiej. W holu budynku C-13, popularnym „serowcu” prezentować się będą koła naukowe, organizacje studenckie i agendy kultury działające na Politechnice Wrocławskiej.

Zapraszamy 15 i 16 marca na spotkania informacyjne odnośnie warunków i trybu rekrutacji, oferty kierunków itp. Prezentacje w godzinach: 15 marca - 10:00 i 12:00, 16 marca - 10:00 i 12:00

Szczegółowy program spotkań podamy już wkrótce!

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.