Dni Otwarte Politechniki Wrocławskiej

Data: 15.01.2018

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Chciałabyś poznać Politechnikę Wrocławską od środka? Porozmawiać z wykładowcami, studentami? Zobaczyć jak wygląda Laboratorium Nanotechnologii i Struktur Półprzewodnikowych albo Laboratorium Techniki Światłowodowej? A może bliższe twoim zainteresowaniom było by laboratorium Przemian Energii Elektrycznej?

Przyjdź koniecznie na Dni Otwarte Politechniki Wrocławskiej w dniach 15-16 marca. Każdy z wydziałów przygotował dla Was mnóstwo atrakcji. W czwartek (15 marca) będziecie mogli również uczestniczyć w Dniach Aktywności Studenckiej. W holu budynku C-13, popularnym „serowcu” prezentować się będą koła naukowe, organizacje studenckie i agendy kultury działające na Politechnice Wrocławskiej.

Zapraszamy 15 i 16 marca na spotkania informacyjne odnośnie warunków i trybu rekrutacji, oferty kierunków itp. Prezentacje w godzinach: 15 marca - 10:00 i 12:00, 16 marca - 10:00 i 12:00

Szczegółowy program spotkań podamy już wkrótce!